Nadchodzi zupełnie nowy rok

Chyba już wszyscy zaczynają powoli żyć z tą myślą, że powoli zaczyna odchodzić 2021 rok. Na pewno był to przełomowy rok, który wielu osobom nieźle namieszał. Należy mieć tylko nadzieję, że w sposób pozytywny. Nadchodzi nowy, 2022 rok, który powinien być jeszcze lepszy, jeżeli to tylko możliwe. Ten nowy rok można zacząć od zakupu kalendarza na notatki, na plany. Chociaż, 1 stycznia warto już mieć przy sobie Tania Książka – kalendarz na 2022 rok. Należy więc pomyśleć o jego wcześniejszym zakupie.

Kalendarz leśny 2022. Rok z Naturą

Jeżeli ktoś czuje, że na co dzień chciałby być nieco bliżej natury, to w końcu będzie miał ku temu doskonałą okazję. Oto kalendarz dzięki któremu można sprawdzić, co też dzieje się w naturze, jakie też fascynujące zwierzęta można spotkać na swojej drodze. Już trzeci rok, kiedy ten kalendarz, w nowym wydaniu ukazuje się na rynku. I ponownie cieszy się wielką popularnością. Ponownie będzie można spotkać tu takie zwierzęta, jak borsuk, ryś, puchacz, wilk, niedźwiedź brunatny. Pomiędzy stronami ukryła się również ruda wiewiórka. Czas więc na to, aby poznać najpiękniejsze oblicze Matki Natury, które na pewno zachwyci wiele osób. Ciekawostką jest to, że papier pochodzi ze źródeł kontrolowanych, których pozyskanie nie odbyło się kosztem lasu, zwierząt, roślin i ludzi. Jest to propozycja, która jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

Kalendarz biznesowy 2022, Artur Negri

Kalendarz dla prawdziwych biznesmenów. Ale nie tylko dla tych osób, które prowadzą własną firmę. Jest to również propozycja dla tych, którzy pracują na umowie o pracę, ale chcą się rozwijać, awansować, a także mieć lepsze kontakty z przełożonymi. Czy takie rzeczy są możliwe? Oczywiście, że tak. Wystarczy tylko wiedzieć, w jaki sposób należy działać, aby móc postawić na swój rozwój. Pomoże w tym książka pana Negri. To on na co dzień działa jako wykładowca Executive MBA i MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.